Connect with us

Aktualności

Biblioteczne kursy on-line

Biblioteka Publiczna w Goleniowie zaprasza użytkowników do korzystania z darmowych kursów on-line: językowych i specjalistycznych.

Opublikowane

w dniu

Kursy są gotowymi narzędziami wspomagającymi naukę języków obcych i ułatwiającymi zdobywanie specjalistycznych umiejętności. Składają się z multimediów: gier, fotolekcji, filmów, dialogów i interaktywnych ćwiczeń, które przyspieszają proces nauczania, czynią go trwalszym i bardziej atrakcyjnym.

Pakiet wykupiony przez bibliotekę zawiera dostęp do kursów dla 150 osób na okres 6 miesięcy. Z kursów można korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli zainteresowanie ofertą będzie spore i kursy spodobają się korzystającym, biblioteka umożliwi dostęp do kursów większej ilości osób.

W ofercie znajdują się kursy językowe:
– Multimedialny kurs języka angielskiego,
– Multimedialny kurs języka niemieckiego,
– Multimedialny kurs języka włoskiego,
– Multimedialny kurs języka hiszpańskiego,
– Multimedialny kurs języka francuskiego

i specjalistyczne:
– Fotografia123 – kurs fotografii dla miłośników fotografowania,
– Photoshop123 – kurs dla początkujących i średniozaawansowanych,
– Pamiętaj123 – kurs skutecznego zapamiętywania,
– Czytaj123 – kurs szybkiego czytania,
– Pisz123 – kurs szybkiego pisania na klawiaturze.

Aby korzystać z kursów należy zgłosić się po indywidualny kod PIN do Czytelni dla Dorosłych.
 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie