Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Bez propagandy LGBT+ i seksualizacji dzieci

Burmistrz jednoznacznie odrzucił możliwość rozwiązań podobnych jak warszawska karta LGBT+ w szkołach i przedszkolach podległych gminie.

Opublikowane

w dniu

– Nie mam takich intencji, ani gotowości, ani takich planów – tak krótko stwierdził burmistrz Krupowicz. Pytany, czy gminne szkoły i przedszkola są monitorowane i zabezpieczone przed możliwością homopropagandy i seksualizacji dzieci poprzez zajęcia odbywające się poza wiedzą i zgoda rodziców, burmistrz stwierdził: …nie mam sygnałów, by do takich sytuacji dochodziło…

Jego zdaniem za to, co się dzieje w szkole odpowiada przed rodzicami dyrektor szkoły i nie odbywa się to bez wiedzy organu prowadzącego, czyli gminy. Z wiedzy burmistrza wynika, że w podległych gminie szkołach i przedszkolach ani propagandy LGBT+, ani wczesnej seksualizacji dzieci nie ma.

Zapytany o prywatną opinię jako ojca dzieci w wieku szkolnym, co do zagrożeń jakie mogą nieść pozaprogramowe zajęcia w szkołach i przedszkolach, które propagowałyby bez zgody rodziców
idee LGBT+ lub wczesną seksualizację dzieci, burmistrz odwołał się do własnego doświadczenia. Posyłał i posyła swoje dzieci do szkół katolickich i w związku z tym jest spokojny o ich formację pod tym względem.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie