Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Barnimy za rok 2016

Zespół pracowników goleniowskiej biblioteki, sztab akcji „Szlachetna Paczka” oraz Marcin Majka – to laureaci tegorocznej Nagrody Specjalnej Burmistrza Gminy Goleniów „Barnim”. Nagrody wręczono na czwartkowym spotkaniu noworocznym, zorganizowanym na zaproszenie burmistrza Roberta Krupowicza.

Opublikowane

w dniu

 Na uroczystości burmistrz R. Krupowicz zaprezentował zeszłoroczne dokonania naszej gminy, przede wszystkim inwestycyjne, oraz przedstawił zarys planów na rok 2017. Informacje przekazał w formie atrakcyjnej wizualnie, zwięzłej prezentacji. Zaraz po niej wręczone zostały nagrody „Mecenasa”, przyznane osobom i instytucjom wspierającym różnorodne działania w Gminie Goleniów, a po nich wręczono trzy tegoroczne „Barnimy”.  Pracownicy Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej zostali nagrodzeni za radykalne ożywienie swojej placówki i uczynienie z niej prawdziwego ośrodka kulturalnego, znakomicie uzupełniającego ofertę kulturalną miasta. Sztab „Szlachetnej Paczki” zorganizował szeroko zakrojoną akcję charytatywną, dzięki której kilkanaście rodzin otrzymało znaczące wsparcie materialne. Marcin Majka, znakomity strzelec z KSS „Tarcza” Goleniów wywalczył jesienią dwa złote medale na Akademickich Mistrzostwach Świata w strzelectwie sportowym.  Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił goleniowsko-szczeciński zespół „Marry No Wane”, którego pierwszą płytę wydano dzięki finansowemu wsparciu Gminy Goleniów.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie