Connect with us

Aktualności

Barnimy przyznane i wręczone

Aneta i Dariusz Gapińscy dwa razy wychodzili na scenę po „Barnima”. Raz po nagrodę przyznaną im w kategorii „człowiek roku”, powtórnie po statuetkę dla Stowarzyszenia ProGDar Marathon Team za organizację wrześniowego Maratonu Puszczy Goleniowskiej.

Opublikowane

w dniu

Nagrody Burmistrza Gminy Goleniów wręczono na tradycyjnym noworocznym spotkaniu, które odbyło się w piątek po południu w „Duecie”. Statuetkę „Barnima” odebrał też pan Klaus Roppel, prezes Drobimeksu, za wkład w rozwój firmy i budowanie marki o zasięgu światowym. „Firmą roku” zostało Nadleśnictwo Kliniska, któremu przyznano też drugiego „Barnima” za współorganizację Maratonu Puszczy Goleniowskiej.
Aktywność Anety i Darka Gapińskich w ubiegłym roku została więc ponownie zauważona i doceniona. W ostatni wtorek zostali wyróżnieni tytułami „Goleniowian Roku” przez Gazetę Goleniowską.

Głównym punktem noworocznego spotkania była ponadgodzinna prezentacja burmistrza Roberta Krupowicza pokazująca, co udało się zdziałać przez ostatni rok. Wystąpienie było długie (ale nie rekordowe, burmistrz Wojciechowski potrafił przemawiać dłużej), słuchano go jednak z uwagą, bo Krupowicz miał o czym mówić i mówił interesująco. Sala była pełna, przyszło kilkaset zaproszonych osób.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie