Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Barnim bez awansu

Od czwartku do niedzieli w Goleniowie rozgrywane były Ćwierćfinały Mistrzostw Polski kadetek w piłce siatkowej. Niestety, nasz zespół mimo wywalczenia mistrzostwa województwa i prawa organizacji turnieju ćwierćfinałowego, nie zdołał awansować do kolejnego etapu tych rozgrywek.

Opublikowane

w dniu

Zawodniczki Barnima, które w tej kategorii wiekowo były o rok młodsze od rywalek, pozostawiły mimo to po sobie dobre wrażenie. Rywalizację rozpoczęły w grupie A, gdzie zmierzyły się z doświadczonymi rywalami z Wieliczki i Zawiercia. W meczu otwarcia ekipa Barnima doznała porażki 0:3 ze wspomnianym zespołem WTS Solna Wieliczka. W drugim meczu tej grupy Wieliczka przegrała z MKS Dwójką Zawiercie, tak więc o awansie do kolejnego etapu rywalizacji decydowała bezpośrednia konfrontacja UKS Barnima z MKS Dwójką Zawiercie. Goleniowianki pierwsze dwa sety rozstrzygnęły na swoją korzyść, później przegrały trzeci, ale w czwartym ponownie okazały się lepsze i pokonały rywalki z Zawiercia 3:1. Jak się później okazało, stracony set zadecydował o tym, że do dalszej fazy rywalizacji awansowały drużyny z Wieliczki i Zawiercia.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie