Connect with us

Aktualności

Bądź fit

W sobotę na Stadionie Miejskim w Goleniowie o godzinie 14 odbyła się Gala Sportu Szkolnego i festyn „Bądź Fit”.

Opublikowane

w dniu

 Najlepsi uczestnicy gali otrzymali nagrody i dyplomy, a wszyscy widzowie zobaczyli bardzo ciekawy pokaz taneczny zawodników z goleniowskiej szkoły tańca „Prestiż”. Po jej zakończeniu rozpoczęła się duża impreza pt. „Bądź fit”. Był pokaz nowego sprzętu Straży Pożarnej”, gala sprzętu sportowego, dziecięce  wyścigi rowerowe, pokaz królików, wystawa dużych warzyw ogrodniczych, maraton zumby , kramik zabawek dziecinnych i sprzedaż pluszaków. Można było postrzelać sobie z łuku sportowego do słomianej tarczy, wspinać na ściance wspinaczkowej, poskakać na trampolinie linowej, taczać się  w plastykowych kulach, powalczyć w pokazie bokserskim na trawie. Był też pokaz modeli pływających, seryjne puszczanie  baniek mydlanych, poza stadionem można było w stojącym obok głównej bramy autobusie oddać krew. Największą atrakcją dla dzieci był festiwal kolorów „Splasch of coulors”. Na koniec imprezy o godzinie 20.30 odbył się występ słynnego zespołu muzycznego „Blue Box”. Jak mówili uczestniczący w imprezie ludzie, obsługa sprzętu w tym roku była wyjątkowo miła i uprzejma , co w ubiegłych latach nie zawsze miało miejsce.     

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie