Connect with us

Goleniów

Autobus na telefon

Od 28 stycznia 2020 istotne zmiany zajdą w kursowaniu bezpłatnej linii autobusowej nr 10.

Opublikowane

w dniu

Autobus kursujący na trasie Goleniów-Niewiadowo będzie zajeżdżać do Glewic tylko po uprzednim zgłoszeniu takiej potrzeby przez potencjalnych podróżnych. Jak podaje portal gminy, zmiana wynika z obserwacji ruchu pasażerskiego na tej linii. Z analiz wynika, że autobusem do lub z Glewic podróżuje średnio jedna osoba co 3-4 dni. Nie ma więc potrzeby, żeby autobus jeździł tam codziennie, generując zbędne koszty i wydłużając czas podróży osobom podróżującym do lub z innych miejscowości. Od 28 stycznia 2020 autobus będzie jechać do Glewic, jeśli wcześniej zostanie złożone zamówienie na taki kurs.  Aby skorzystać z usługi „Bus na telefon” (BNT) należy złożyć telefoniczne zamówienie na kurs u dyspozytora, dzwoniąc pod nr telefonu: 533 161 280, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:30.

Zamówienia telefoniczne należy składać:

1. Na kursy popołudniowe (z Goleniowa do Glewic – 15:30 i z Glewic do Goleniowa – 15:46) najpóźniej do godz. 14:30 tego samego dnia.

2. Na kursy poranne (z Goleniowa do Glewic – 6:03 i z Glewic do Goleniowa 6:46) najpóźniej do godz. 14:30 dnia poprzedzającego planowaną podróż.

W przypadku kursu zamawianego na poniedziałek zamówienie usługi BNT musi nastąpić najpóźniej w piątek do godz. 14:30. W przypadku dni następujących zaraz po dniach wolnych od pracy (np. po świętach) zgłoszenia podróży należy dokonać w ostatni dzień roboczy przed dniem wolnym od pracy do godz. 14:30. Istnieje możliwość zamówienia kursów na max. 5 dni z góry. Przy odwoływaniu zamówionych kursów obowiązują takie same zasady jak przy ich zamawianiu.

Uruchamiając BNT, w ramach istniejącej linii komunikacyjnej nr 10, gmina chce zebrać doświadczenie w prowadzeniu tego typu przedsięwzięć. Jednocześnie zaletą tego rozwiązania jest to, że przy spodziewanych oszczędnościach wynikających z optymalizacji niniejszego połączenia nie zostanie ograniczona dostępność do publicznego transportu zbiorowego.

Usługa BNT dotyczy TYLKO kursów relacji: Goleniów – Glewice i Glewice – Goleniów.

Goleniów

Góra Tabor w Marszewie

Goleniów. Na jutro, czyli sobotę 15 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, Wasze rodziny, do MARSZEWA, na tegoroczną X GÓRĘ TABOR JUNIOR…

Opublikowane

w dniu

…czyli spotkanie o charakterze religijno – festynowym dla dzieci i młodzieży, pod hasłem „NIEBO CZEKA”.

👉 godz. 09:00 REJESTRACJA uczestników
👉 godz. 10:30 Msza Święta przy kościele w MARSZEWIE
👉 po Mszy RODZINNY FESTYN przy placu zabaw, z wieloma atrakcjami: zabawami, konkursami, gastronomią.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Młodzi strażacy na stadionie

Goleniów. W sobotę, 15 czerwca br., na stadionie OSiR w Goleniowie odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze.

Opublikowane

w dniu

Pojawią się tam Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) z terenu powiatu goleniowskiego.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Otwarcie sezonu

Goleniów. W przyszłą sobotę goleniowski OSiR otwiera letni sezon plażowy w Lubczynie.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakatach obok.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie