Connect with us

Aktualności

Ale tupet!

MASZEWO. Ryszard Olejnicki, który łamiąc postanowienie Sądu Rejonowego w Goleniowie, pod okiem komornika sądowego zdewastował trzy kotłownie w Maszewie, oferuje gminie ich przywrócenie do pracy pod warunkiem podpisania nowej umowy.

Opublikowane

w dniu

 Olejnicki chce utrzymania dotychczasowych stawek, co dla gminy nie jest żadnym interesem. Przeciętny koszt miesięczny, wynikający z faktur, wynosił ok., 6,5 tys. zł. Odkąd gmina sama eksploatuje należące do niej kotłownie, płaci za gaz pięciokrotnie(!) mniej. Ryszard Olejnicki otwarcie przyznawał, że wymontowanie palników z pieców CO jest formą szantażu wobec gminy. Jak widać, nie żartował zapowiadając złożenie oferty. Nie ma szans, by umowa została podpisana.   Dysponujemy już kopią postanowienia Sądu Rejonowego, zakazującego firmie TEST demontażu pieców CO. Nie ma wątpliwości, że zakaz tego dnia już obowiązywał, postanowienie wykonalne było od dnia wydania (11 marca).    *** Tytułem komentarza: www.youtube.com/watch

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie