Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

Ale się działo

Niedziela, 28 maja. Od rana świeci słońce i zapowiada się piękny dzień. Nic też dziwnego, że wszystkie dzieci udają się w jednym kierunku – do parku przy ul. Szczecińskiej.

Opublikowane

w dniu

A tam cuda niewidy i zamki dmuchane, kolejka, kule wodne okrągłe i kształcie walca. Odważniejsi mogli sobie poskakać na bungee. Dla najmłodszych także nie zbrakło atrakcji, można było spróbować swoich sil w malarstwie, czy zamoczyć ręce w masie solnej, tym razem nikt z rodziców nie powiedział, „że znowu pobrudziłaś czy pobrudziłeś ręce”, wręcz przeciwnie – sami ich do tego namawiali. Obok zamków i innych atrakcji, w niedługi czas potem na trawie wyrosło prawdziwe osiedle mieszkaniowe z kartonu, ochoczo w budowaniu takich bloków pomagali rodzice. Na takim festynie oczywiście nie może zbraknąć stoisk z lodami, prażoną kukurydzą  i z balonami, także rodzicie musieli mieć przy sobie większą gotówkę, a na scenie prezentowały się dziecięce goleniowskie zespoły. Wielkie brawa dla organizatorów, bo to dzięki nim dzieci mogły mile spędzić czas.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie