Connect with us

Sport

33. Goleniowska Mila Niepodległości za nami

Sport. Na starcie biegów tegorocznej – 33. Goleniowskiej Mili Niepodległości stawiło się ponad 2500 zawodników.

Opublikowane

w dniu

Biegom jak zwykle towarzyszli licznie zgromadzeni na trasie kibice. Najwięcej biegaczy startowało w szkolnych kategoriach wiekowych.

Michał Rozmys (UKS Barnim Goleniów) wygrał bieg „Mila OPEN”. Drugi na mecie był Dawid Komoda (WMLKS Pomorze Stargard), trzeci – Igor Siódmiak (7PRO SIÓDMIAK TEAM).

Spośród kobiet, pierwsza do mety dobiegła Natalia Gulczyńska (RAZ Szczecin), druga – Oliwia Sarnecka (MKL Szczecin). Trzecie miejsce zajęła Aleksandra Pochranowicz (MKL Szczecinek)

Bieg Gaz System S.A. na 10 km wygrał IUKCHYMCHUK Mykola Iukchymchuk (Ukraina), drugi na mecie był Dmytro Didovodiuk (Ukraina) trzeci – Michał Groberski (RAZ Szczecin).

Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Jankowska (KS Podlasie Białystok), drugie – Natalya Lehonkova (Ukraina), trzecie – Olesia Didovodiuk (Ukraina).

red.

powiązane – „Vivat Najjaśniejsza Rzeczpospolita!”

Sport

Turniej oldbojów

Sport. W sobotę 22 czerwca na stadionie w Nowogardzie zagrają oldboje.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Sport

Wygrał triathlon

Sport. Jacek Rybarczyk z Goleniowa ze złotym medalem na JBL Triathlon Sieraków

Opublikowane

w dniu

Przez cały ostatni weekend maja nad jeziorem Jaroszewskim w Sierakowie triathloniści mierzyli się w kultowych zawodach JBL Triathlon Sieraków. Start był zdecydowanie udany dla Jacka Rybarczyka z Goleniowa, który wywalczył złoty medal w kategorii 50-59 lat mężczyzn na dystansie sprinterskim.

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja odbyła się na trzech dystansach indywidualnych (112,99 km, 56,5 km oraz 28,25 km) oraz na jednym dystansie drużynowym (56,5 km).

red.

powiązane – „Nowe przystanki i biletomaty”

Kontynuuj czytanie

Sport

Mistrzostwa i bieg Super Mamy

Sport. W dniach 25-26 maja 2024. na stadionie miejskim OSiR odbędą się Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce U18 i U20 organizowane przez Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki…

Opublikowane

w dniu

…a jutro bieg Super Mamy (szczegóły na plakacie obok).

Jak podaje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie na czas odbywania się zawodów murawa główna na stadionie i bieżnia, zostają wyłączone z użytkowania. Zapraszamy do kibicowania.

red.

powiązane – „Karty rozdane, czas na rozgrywkę”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie