Connect with us

Aktualności

26012210522661131312

To nie jest kod do odpalenia całego arsenału nuklearnego NATO. Ten ciąg cyfr musiał wystukać na klawiaturze pewien klient sieci Plus, by usłyszeć głos konsultanta.

Opublikowane

w dniu

 Dzwonił oczywiście na infolinię, z reklamacją. Najpierw został zmuszony do posłuchania o ofercie, którą w najmniejszy sposób nie był zainteresowany, potem automat zaczął podsuwać mu różne tzw. opcje, które – zdaniem ich twórców – mają ułatwić życie klientom Plusa. Ułatwienie ma polegać na odesłaniu do właściwego konsultanta po dokonaniu wyboru i wciśnięciu sugerowanej cyfry. Wciśnięć było, jak łatwo ustalić, kilkanaście. Po drodze zażądano jeszcze wprowadzenia jakiegoś „pluspinu”, o którm nasz Czytelnik nie miał oczywiście najmniejszego pojęcia, więc go nie wpisał, przez co ciąg cyfr jest krótszy od możliwego o pięć znaków. Automat okazał się uprzejmy, bo przecież, poczuwszy się obrażony brakiem wyboru, mógł zerwać połączenie. Nie zerwał. I proszę sobie wyobrazić, nasz klient też wytrzymał nerwowo całą procedurę, choć miał już ochotę „pieprznąć słuchawką”. Nie rzucił nią, więc w nagrodę został połączony z konsultantem. I proszę sobie wyobrazić drugi raz – załatwił sprawę bez kłopotu. Oczywiście, połączenie w sprawie reklamacji jest płatne. Połączenie trwało 15 minut, a ponieważ reklamacja była zasadna, nasz Czytelnik zażąda zwrotu kosztów tego połączenia. Tym razem już za pośrednictwem maila.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie