Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Aktualności

26012210522661131312

To nie jest kod do odpalenia całego arsenału nuklearnego NATO. Ten ciąg cyfr musiał wystukać na klawiaturze pewien klient sieci Plus, by usłyszeć głos konsultanta.

Opublikowane

w dniu

 Dzwonił oczywiście na infolinię, z reklamacją. Najpierw został zmuszony do posłuchania o ofercie, którą w najmniejszy sposób nie był zainteresowany, potem automat zaczął podsuwać mu różne tzw. opcje, które – zdaniem ich twórców – mają ułatwić życie klientom Plusa. Ułatwienie ma polegać na odesłaniu do właściwego konsultanta po dokonaniu wyboru i wciśnięciu sugerowanej cyfry. Wciśnięć było, jak łatwo ustalić, kilkanaście. Po drodze zażądano jeszcze wprowadzenia jakiegoś „pluspinu”, o którm nasz Czytelnik nie miał oczywiście najmniejszego pojęcia, więc go nie wpisał, przez co ciąg cyfr jest krótszy od możliwego o pięć znaków. Automat okazał się uprzejmy, bo przecież, poczuwszy się obrażony brakiem wyboru, mógł zerwać połączenie. Nie zerwał. I proszę sobie wyobrazić, nasz klient też wytrzymał nerwowo całą procedurę, choć miał już ochotę „pieprznąć słuchawką”. Nie rzucił nią, więc w nagrodę został połączony z konsultantem. I proszę sobie wyobrazić drugi raz – załatwił sprawę bez kłopotu. Oczywiście, połączenie w sprawie reklamacji jest płatne. Połączenie trwało 15 minut, a ponieważ reklamacja była zasadna, nasz Czytelnik zażąda zwrotu kosztów tego połączenia. Tym razem już za pośrednictwem maila.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie