Connect with us

Aktualności

2. MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ. Dwa dni do startu.

Już w najbliższą sobotę 27 września o godzinie 9.00 wystartuje po raz drugi Maraton Puszczy Goleniowskiej w Kliniskach Wielkich.

Opublikowane

w dniu

W środę w sali konferencyjnej Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Kliniskach Wielkich odbyła się prezentacja Maratonu połączona ze spotkaniem szkoleniowo-pokazowym dla wolontariuszy. Dziś możemy już poinformować, że w pakiecie startowym, który otrzyma każdy zawodnik znajdzie się: kawa, herbata, kanapka, numer startowy, koszulka techniczna, bidon GWiK, woda "SPORTOWA BANKOWA", smycz Lasów Państwowych, długopis WSB, opaska odblaskowa WSB, leśna pocztówka, bon zniżkowy na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie, bon na zupę, bon na kiełbasę (na ognisko), bon na piwo, bon na porcję kurczaka z grilla, woda na mecie biegu, medal dla wszystkich kończących bieg, materiały reklamowe. To wszystko w lnianej torbie z logo 90-lecia Lasów Państwowych, Maratonu Puszczy Goleniowskiej i Wielkiego Grzybobrania. Jutro zaprezentujemy wzór medalu i koszulki 2. Maratonu Puszczy Goleniowskiej. Przypomnijmy, że patronat medialny nad imprezą objęła Gazeta Goleniowska oraz portal www.goleniowska.com. Oznacza to, że w sobotę po zakończeniu imprezy na naszym portalu opublikujemy komplet wyników Maratonu, bogatą galerię zdjęć a także specjalną niespodziankę tylko dla czytelników portalu.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Szpitale połączone od 1 stycznia 2022 r.

Na dzisiejszym posiedzeniu rady powiatu radni przyjęli uchwały uruchamiające formalnie proces połączenia szpitala goleniowskiego ze szczecińskim szpitalem SPSK 2 na Pomorzanach.

Opublikowane

w dniu

Jak nam powiedział radny PiS Arkadiusz Guziak, który był inicjatorem połączenia szpitali kilka dni temu na połączenie wyraził zgodę senat Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Także NFZ zgodził się na cesję kontraktu goleniowskiego szpitala na SPSK 2. Natomiast Starosta poinformował radnych, że z jego ustaleń z dyrektorem Sygutem z Pomorzan terminem finalnego połączenia szpitali jest 1 stycznia 2022r.

powiązane – „Szpital w użytkowanie za… 5 tys zł”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

W piątek nadzwyczajna sesja śmieciowa.

W najbliższy piątek radni spotkają się na nadzwyczajnej sesji zwołanej na wniosek burmistrza.

Opublikowane

w dniu

Tematem będą propozycje uchwał przygotowane przez burmistrza mające rozwiązać „kryzys śmieciowy”. Sesja rozpocznie się o 9:00.

Kolejny tydzień Goleniów i gmina coraz bardziej „zatapiają” się w nieodbieranych śmieciach. Najbardziej widoczne to jest na ulicach gdzie uliczne kosze są mocno przepełnione.

Gdyby taka sytuacja potrwała jeszcze dłużej gminie grozi zarząd komisaryczny, który może wprowadzić Wojewoda.

powiązane – „PGK – w każdej chwili jesteśmy gotowi odbierać śmieci”

red.

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie