Connect with us

Maszewo

1,8 mln zł dla Maszewa

Maszewo. Fundusz Inwestycji Lokalnych w 100% sfinansuje dwie gminne inwestycje.

Opublikowane

w dniu

Ponad 1.8 mln złotych trafi do gminy Maszewo z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych (FIL). Gmina otrzyma 450.000,00 zł na zakup wozu asenizacyjnego do wywozu nieczystości płynnych z gospodarstw domowych nie objętych przyłączeniami do istniejących sieci kanalizacyjnych z przeznaczeniem dla Zakładu Komunalnego w Maszewie oraz 1.362.500,00 zł na remont Szkoły Podstawowej w Maszewie – przede wszystkim na bardzo zniszczony dach. Obie inwestycje zostaną w całości sfinansowane z FIL.

W I turze naboru Gmina Maszewo pozyskała 500 tys zł, które będą przeznaczone na wymianę odstojnika ścieków w Radzanku.

red.

powiązane – „Dlaczego R-XXI?”

Maszewo

Miliony na kanalizację i oświetlenie

Maszewo.W sierpniu br. gmina wystąpiła z wnioskami o przyznanie środków w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”. Ogłoszono wyniki pierwszego naboru.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, gmina Maszewo otrzyma kwotę w wysokości 2 340 000,00 zł na realizację zadania pn. „Poprawa jakości i efektywności oświetlenia ulicznego na terenie gminy Maszewo” oraz 1 859 150,00 zł na zadanie pn. „Przebudowa sieci kanalizacyjnej w Dębicach”.

red.

powiązane – „Sprawstwo i wina udowodnione”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Dla Maszewa 260 tys zł.

Maszewo. Burmistrz odebrał czek o wartości 263 040 zł z rąk pełnomocnika rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa w obecności wojewody zachodniopomorskiego.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, środki te gmina zamierza wydać na sprzęt komputerowy, oprogramowanie i szkolenia oraz inne zakupy niezbędne do przygotowania urzędników do pracy z nowoczesnymi technologiami.

red.

powiązane – „Nowy kierownik OPS”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Nowy kierownik OPS

Maszewo. Ośrodek Pomocy Społecznej w Maszewie od 1 października ma nowego kierownika.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, została nim Joanna Pyza. Wcześniej zajmowała stanowisko zastępcy kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Dolicach.

red.

powiązane – „Zniszczone wiaty”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie