Connect with us

Maszewo

17. wiat przystankowych

Maszewo. Burmistrz podpisał wczoraj umowę z Prezesem Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Stargardzie na wykonanie i montaż 17 wiat przystankowych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, nowe wiaty będą miały jednolity wygląd i zastąpią istniejące – mocno wyeksploatowane. Wiaty zostaną wymienione wzdłuż dróg wojewódzkich nr 106 i 113 w miejscowościach: Wisławie, Stodólska, Leszczynka, Dębice, Bęczno, Korytowo, Maszewo, Kolonia Radzanek, Budzieszowce i Pogrzymie. Wartość zamówienia to kwota 109 605,30 zł, a jego realizacja przewidziana jest do końca października br.

W planach gminy w następnych latach jest wymiana wiat w pozostałych miejscowościach.

red.

powiązane –Kompromitacja prokuratury 2”

Maszewo

Droga gotowa

Maszewo. Dzisiaj uroczyście otwarto drogę w Mieszkowie.

Opublikowane

w dniu

Droga w Mieszkowie na odcinku o długości 650 m została wyremontowana dzięki dofinansowaniu ze środków z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Inwestycja była realizowana od września do końca listopada 2021 r. przez firmę STRABAG SP. z o. o., a jej koszt wyniósł 1 006 409,99 zł z czego 489 903,46 zł to środki pochodzące z rządowego dofinansowania.

red.

powiązane – „Goleniów pierwszy, Osina ostatnia”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Koncert w Maszewie

Maszewo. Na najbliższą niedzielę zaplanowano koncert świąteczno – noworoczny.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Śledztwo w sprawie karpi”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Zakup dofinansowany

Maszewo. We wrześniu 2020 r. gmina złożyła wniosek o dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych zakupu nowego wozu asenizacyjnego.

Opublikowane

w dniu

Od 18 grudnia br. samochód jest już w gminie. Całkowity koszt zakupu samochodu to kwota 477 467,55 zł, z czego 450 000 zł to środki przyznane z Funduszu. Jest to kolejne wsparcie dla Zakładu Komunalnego w Maszewie. Kilka tygodni temu tabor zakładu został zasilony ciągnikiem.

red.

powiązane – „Śledztwo w sprawie karpi”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie