Connect with us

Aktualności

16 weekendowych kolizji

Z nadejściem wakacji wyraźnie rośnie liczba odnotowywanych kolizji. Większość z nich w weekendy zdarza się na drodze nr 3, głównym szlaku nad morze.

Opublikowane

w dniu

40-letni kierowca cinquecento, które zderzyło się z volkswagenem, miał 2 promile alkoholu, nie miał za to prawa jazdy. Wylądował w szpitalu.
1,5 promila miał 31-letni kierowca innego volkswagena, który cofając nie zauważył stojącego za nim BMW. Skończyło się na stratach materialnych i wniosku do sądu.
Pół promila miał 21-letni kierowca osobowego renault, który na „trójce” jechał za szybko i za blisko innych pojazdów. Popisy zakończyły się zderzeniem trzech samochodów, będzie jeszcze sprawa w sądzie.
Inny orzeł, tym razem 16-letni, do ojcowego Mini Coopera zabrał kolegę i razem ruszyli na podbój świata. Daleko nie zajechali, autko w Nowogardzie wylądowało na plecach, a obaj chłopcy – w szpitalu.
Wóda, piwsko, głupota, brawura, żenujący brak umiejętności kierowców, ich zerowa wyobraźnia – to podstawowe przyczyny podobnych zdarzeń, o których tego lata jeszcze nie raz będziemy pisać.

 

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie