Connect with us

Aktualności

1 zabity, 10 rannych, 12 rozbitych samochodów

Pijany kierowca BMW na szczecińskich numerach był sprawcą wypadku, do jakiego doszło w sobotę na pół kilometra przed Babigoszczą. Droga będzie kompletnie zablokowana do wieczora.

Opublikowane

w dniu

Klasyka: pijany kierowca wyprzedzał "na trzeciego" na jednopasowej drodze przed Babigoszczą. Spowodował czołowe zderzenie z mercedesem, w którym zginął 33-letni pasażer BMW, a kierowca odniósł ciężkie obrażenia. Doszło do karambolu, w którym rannych zostało, wedle wstępnych szacunków, 10 osób, wśród nich 3 osoby są ciężko ranne. Wśród poszkodowanych są dzieci i kobieta w ciąży.

Wypadek wydarzył się ok. 11.30. Droga nr 3 jest całkowicie zablokowana, cały ruch puszczono drogami alternatywnymi, przez Stepnicę i Niewiadowo. Blokada drogi potrwa prawdopodobnie do wieczora, obecnie (godz. 15) na miejscu wciąż pracujr prokurator, policja. Trzeba będzie usunąć kilka wraków i oczyścić drogę.

Uzupełnienie: Droga S3 w kierunku do późnego popołudnia była zablokowana. W kierunku morza tworzył się korek na obwodnicy Goleniowa, sięgający aż do węzła drogowego Rurka. Zakorkowane były obie drogi alternatywne, przez Stepnicę i przez Niewiadowo. Drogę ekspresową odblokowano około godziny 17, korki dość szybko się rozładowały.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Aktualności

Usługi zastąpią służbę

Goleniów. Z Dorotą Rybarską-Jarosz, która kieruje Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w urzędzie marszałkowskim w Szczecinie, rozmawiamy o tym, dlaczego i jak CUS zastąpi w Goleniowie OPS.

Opublikowane

w dniu

Nasza rozmówczyni tłumaczy powody dla jakich warto przeprowadzić pilotażowy projekt zastąpienia Ośrodka Pomocy Społecznej Centrum Usług Społecznych. Dowiadujemy się też od niej o gwałtownych zmianach jakie zachodzą w naszym społeczeństwie, powodujących konieczność zastępowania tradycyjnych więzi rodzinnych i społecznych, instytucjonalnymi, a nawet komercyjnymi usługami. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „CUS za OPS”

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Z bankowości do PGK

Goleniów. Nowy prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. swoją pracę w Goleniowie rozpoczyna od kryzysu śmieciowego.

Opublikowane

w dniu

W rozmowie z nami przedstawia swoją karierę zawodową i doświadczenie, które wykorzysta w kierowaniu komunalną spółką. Mówi o jej aktualnej kondycji i możliwościach rozwoju – w tym o współpracy z CZG R-XXI, budowie spalarni i bazy przeładunkowej na terenie PGK. Odnosi się też obszernie do kryzysu „śmieciowego” w gminie i tego jak on wpływa na pracę spółki oraz jej najbliższą przyszłość. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – https://goleniowska.com/pgk-w-kazdej-chwili-jestesmy-gotowi-odbierac-smieci/

Kontynuuj czytanie

Aktualności

Jak było w Tokio? – opowiada Jacek Kostrzeba

Sport. Trener Michała Rozmysa zaraz po powrocie z igrzysk olimpijskich mówi nam nie tylko o sportowym aspekcie imprezy.

Opublikowane

w dniu

Jacek Kostrzeba w rozmowie z nami opowiada o kulisach biegu bez buta swojego podopiecznego i straconej szansie na medal. Jest też wątek pozasportowy, związany z organizacją imprezy i ciekawe porównanie igrzysk w Rio i Tokio. Więcej w rozmowie obok.

red.

powiązane – „Bez buta do fianłu

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie