Connect with us

Goleniów

Polecimy do Lwowa?

Goleniów. Węgierskie, niskokosztowe linie lotnicze Wizz Air ogłosiły dziś, uruchomienie od 03.07.2020 roku, nowego rozkładowego połączenia lotniczego na trasie Lwów – Szczecin – Lwów.

Opublikowane

w dniu

180 miejscowy samolot Airbus A-320, operować będzie na trasie do Lwowa 2 x tygodniowo, wg następującego rozkładu lotów:

Poniedziałek

Wylot z Lwowa – 09.10

Przylot do Szczecina – 09.50

Wylot ze Szczecin – 10.20

Przylot do Lwowa – 12.55

Piątek

Wylot z Lwowa – 09.10

Przylot do Szczecina – 09.40

Wylot ze Szczecina – 10.35

Przylot do Lwowa – 13.10

Ceny biletów rozpoczynają się od kwoty 109 złotych za bilet w jedną stronę.

„Ogłoszenie uruchomienia, od lipca 2020 roku, przez linię lotniczą Wizz Air trasy do Lwowa pokazuje (szczególnie w tak trudnym dla lotnictwa okresie czasu), że współpraca Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów oraz Wizz Air opiera się na długofalowej chęci rozwoju siatki połączeń na szczecińskim lotnisku. Jesteśmy pewni, iż w przypadku sukcesu trasy do Lwowa, w przyszłości pojawią się kolejne – powiedział Maciej Dziadosz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów.

Na dzień dzisiejszy, z Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów teoretycznie swoje rozkładowe połączenia oferuje 5 Przewoźników (PLL LOT, Ryanair, Norwegian, Wizz Air oraz SAS), na 12 trasach. Na razie jednak samoloty rejsowe nie latają i nie wiadomo kiedy zaczną.

Red.

powiązane – „Prezes portu lotniczego – procedury zadziałały”

Goleniów

Gmina szuka sekretarza

Goleniów. Do końca przyszłego tygodnia trwa nabór na stanowisko Sekretarza Gminy w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, dotychczasowy sekretarz Arkadiusz Sell, wrócił na stanowisko wcześniej zajmowane – kierownika Biura Rady Miejskiej.

red.

powiązane – „Kto komu podlega”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Protestu nie będzie.

Goleniów. Sąd Apelacyjny w Szczecinie w dniu 19.07.2024 r. zmienił postanowienie Sądu Okręgowego w Szczecinie z dnia 17.07.2024 r. i oddalił odwołanie Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, zgromadzenie planowane na sobotę 20.07.2024 r. nie odbędzie się. Wszystkie wcześniejsze informacje i zalecenia dotyczące zmian w organizacji ruchu są zatem nieaktualne.

red.

powiązane – „W sobotę utrudnienia”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

W sobotę utrudnienia

Goleniów. W sobotę 20 lipca 2024, w godzinach 7:30-14:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na odcinku trasy S3 w kierunku Świnoujścia.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, od zjazdu na węźle Goleniów Południe, do pasa wyjazdowego na węźle Goleniów Południe planowany będzie protest przewoźników.

Burmistrz wydała decyzję zakazującą dla tego zgromadzenia, jednak wnioskodawca – Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych – odwołał się do sądu okręgowego i decyzja burmistrza została uchylona. Burmistrz korzystając z przysługującego prawa będzie składał zażalenie na decyzję sądu w tej sprawie.

red.

powiązane – „Zmiana organizacji ruchu”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie