Connect with us

Maszewo

Morsy w Maszewie

MASZEWO. Już w najbliższą sobotę, 16 lutego, w Jeziorze Maszewskim odbędzie się po raz pierwszy w historii morsowanie.

Opublikowane

w dniu

Okazją do tego wydarzenia jest akcja charytatywna, mająca na celu pomoc w zebraniu środków na leczenie mieszkanki Maszewa Eweliny Jackowiak. W programie m.in. mikrowyścig dla dzieci. Szczegóły imprezy zawarte są na załączonym plakacie. Start o godzinie 12.00.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Maszewo

Kandydatka na burmistrza

Maszewo. Anna Giniewska jest kandydatką Koalicji Samorządowej na burmistrz gminy Maszewo w kwietniowych wyborach samorządowych.

Opublikowane

w dniu

Napisła na swoim profilu fb – „Kandyduję na burmistrza miasta i wsi gminy Maszewo i razem z moim zespołem, który już niebawem Państwu przedstawię, chcemy zmieniać nasze miejsce do życia na lepsze!”.

red.

powiązane – „Doradzi wojewodzie”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Maszewo cyberbezpieczne

Maszewo. Gmina Maszewo otrzyma środki w wysokości 702 300,00 zł, co stanowi 100% wartości projektu, na realizację zadania, którego celem jest podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, projekt będzie realizowany w konkursie grantowym „Cyberbezpieczny Samorząd” realizowanym w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

Celem projektu jest podniesienie bezpieczeństwa informacji przez poprawę odporności i umiejętność efektywnego przeciwdziałania oraz reagowania na incydenty w systemach informatycznych.

Działania zaplanowane w projekcie realizowane będą w jednostkach organizacyjnych gminy Maszewo tj.: Urzędzie Miejskim, Ośrodku Pomocy Społecznej, Zakładzie Komunalnym, Centrum Usług Wspólnych oraz w placówkach oświatowych.

red.

powiązane – „Koniec karnawału – zaczyna się Wielki Post”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Walentynkowy koncert

Maszewo. W sobotnim koncercie wystąpią Tetiana Bilczak i Ruslan Bilczak, artyści pochodzący z Ukrainy.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, od trzech lat mieszkają w Szczecinie i pracują w Operze na Zamku.

Wiecej na plakacie obok.

red.

powiązane – „Koniec karnawału – zaczyna się Wielki Post”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie