Connect with us

Goleniów

Mobilny Punkt Odbioru w Goleniowie

Goleniów. 17 kwietnia 2023 r. zostanie otwarty Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje IKEA, punkt zostanie zlokalizowany na parkingu IKEA Industry w Goleniowie przy ul. Pułaskiego 19, a odbiór mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz będzie odbywał się w każdy poniedziałek, między godziną 16:00 a 19:00.

Internetowe zakupy warto jednak zrobić już 10 kwietnia 2023 r. na stronie IKEA.pl, za pomocą Domolinii lub aplikacji mobilnej IKEA, gdyż na pierwszych klientów, którzy odbiorą swoje zamówienia w dniu otwarcia punktu, czekają miłe niespodzianki.
Mobilny Punkt Odbioru Zamówień jest świetną opcją w przypadku większych zamówień. Opłata za kompletowanie i transport jest stała, bez względu na wagę czy ilość produktów i wynosi 49 zł. W przypadku mniejszych zamówień warto skorzystać z opcji dostawy kurierem do domu lub odbioru zamówień w paczkomatach lub punktach GLS.
W całej Polsce działa już ponad 90 miejsc odbioru, zlokalizowanych poza sklepami IKEA. Dotychczas konsumenci chcący odebrać kupione produkty poza IKEA Szczecin, mogli skorzystać z punktów w Gorzowie Wielkopolskim, Koszalinie oraz Kołobrzegu – teraz Goleniów dołączy do tego grona.

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony kolejno z pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela firmy oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

Grupa Ingka (Grupa Ingka, dawniej znana jako Grupa IKEA, jest największym franczyzobiorcą IKEA. Na całym świecie zarządza niemal 400 sklepami w 32 krajach. Nazwa Ingka powstała od nazwiska założyciela IKEA – Ingvara Kamprada) w Polsce posiada obecnie 11 sklepów IKEA, 68 Punktów Odbioru Zamówień (łącznie z punktami mobilnymi), 8 Studiów Planowania i Punkt Planowania IKEA, które zarządzane są przez IKEA Retail. Jest również właścicielem 5 centrów handlowych zarządzanych przez Ingka Centres Polska oraz zlokalizowanego w Jarostach k. Piotrkowa Trybunalskiego Centrum Dystrybucji zaopatrującego 35 sklepów IKEA w Europie Środkowej i Wschodniej. Do Grupy Ingka należy również 6 farm wiatrowych w Polsce, które wytwarzają więcej energii odnawialnej, niż roczne zużycie energii związane z działalnością IKEA na polskim rynku.

red.

powiązane – „Reaktor w sąsiedztwie”

Goleniów

Zmiana organizacji ruchu

Goleniów. Rozpoczynające się remonty ulic w Goleniowie spowodują wprowadzenie objazdów.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, z uwagi na zaplanowane remonty ulic wprowdzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu oraz objazdy ulic:
👉 Bankowa – od 15.07.2024 do 12.08.2024
👉 Norwida – od 15.07.2024 do 9.08.2024
👉 Spacerowa – od 12.08.2024 do 28.08.2024

Mapy objazdów obok.

Należy zwracać szczególną uwagę na nowe oznakowanie oraz o stosowanie się do czasowych przepisów ruchu drogowego.

red.

powiązane – „Winny nieukarany”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Zmienione trasy

Goleniów. W związku z planowanym remontem ulic Bankowej, Spacerowej i Norwida w Goleniowie zmianie ulegną trasy gminnych linii autobusowych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, ustalono objazdy linii komunikacyjnych bezpłatnej komunikacji miejskiej nr 1, 3 i 9.

  • Od 15 lipca (poniedziałek) do 9 sierpnia br. linia nr 11 zostaje zawieszona.
  • W dniach 22-25 sierpnia br. możliwe jest zawieszenie linii nr 4.

Szczegóły na stronie gminy.

red.

powiązane – „Winny nieukarany”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

MPR w Goleniowie

Goleniów. Dobra wiadomośc dla rowerzystów – mamy 7 nowych Miejsc Przyjaznych Rowerzystom, w sumie jest ich już 125.

Opublikowane

w dniu

W tej siódemce znalazł się Hotel JF Duet Goleniów – Obiekty noclegowe. W naszym powiecie są jeszcze trzy w gminie Stepnica.
Miejsca Przyjazne Rowerzystom to punkty na mapie Pomorza Zachodniego, w których można przenocować, posilić się, dokonać drobnych napraw, czy zrelaksować.

red.

powiązane – „Basen otwarty”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie