Connect with us

Goleniów

Mobilny Punkt Odbioru w Goleniowie

Goleniów. 17 kwietnia 2023 r. zostanie otwarty Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje IKEA, punkt zostanie zlokalizowany na parkingu IKEA Industry w Goleniowie przy ul. Pułaskiego 19, a odbiór mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz będzie odbywał się w każdy poniedziałek, między godziną 16:00 a 19:00.

Internetowe zakupy warto jednak zrobić już 10 kwietnia 2023 r. na stronie IKEA.pl, za pomocą Domolinii lub aplikacji mobilnej IKEA, gdyż na pierwszych klientów, którzy odbiorą swoje zamówienia w dniu otwarcia punktu, czekają miłe niespodzianki.
Mobilny Punkt Odbioru Zamówień jest świetną opcją w przypadku większych zamówień. Opłata za kompletowanie i transport jest stała, bez względu na wagę czy ilość produktów i wynosi 49 zł. W przypadku mniejszych zamówień warto skorzystać z opcji dostawy kurierem do domu lub odbioru zamówień w paczkomatach lub punktach GLS.
W całej Polsce działa już ponad 90 miejsc odbioru, zlokalizowanych poza sklepami IKEA. Dotychczas konsumenci chcący odebrać kupione produkty poza IKEA Szczecin, mogli skorzystać z punktów w Gorzowie Wielkopolskim, Koszalinie oraz Kołobrzegu – teraz Goleniów dołączy do tego grona.

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony kolejno z pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela firmy oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

Grupa Ingka (Grupa Ingka, dawniej znana jako Grupa IKEA, jest największym franczyzobiorcą IKEA. Na całym świecie zarządza niemal 400 sklepami w 32 krajach. Nazwa Ingka powstała od nazwiska założyciela IKEA – Ingvara Kamprada) w Polsce posiada obecnie 11 sklepów IKEA, 68 Punktów Odbioru Zamówień (łącznie z punktami mobilnymi), 8 Studiów Planowania i Punkt Planowania IKEA, które zarządzane są przez IKEA Retail. Jest również właścicielem 5 centrów handlowych zarządzanych przez Ingka Centres Polska oraz zlokalizowanego w Jarostach k. Piotrkowa Trybunalskiego Centrum Dystrybucji zaopatrującego 35 sklepów IKEA w Europie Środkowej i Wschodniej. Do Grupy Ingka należy również 6 farm wiatrowych w Polsce, które wytwarzają więcej energii odnawialnej, niż roczne zużycie energii związane z działalnością IKEA na polskim rynku.

red.

powiązane – „Reaktor w sąsiedztwie”

Goleniów

Góra Tabor w Marszewie

Goleniów. Na jutro, czyli sobotę 15 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, Wasze rodziny, do MARSZEWA, na tegoroczną X GÓRĘ TABOR JUNIOR…

Opublikowane

w dniu

…czyli spotkanie o charakterze religijno – festynowym dla dzieci i młodzieży, pod hasłem „NIEBO CZEKA”.

👉 godz. 09:00 REJESTRACJA uczestników
👉 godz. 10:30 Msza Święta przy kościele w MARSZEWIE
👉 po Mszy RODZINNY FESTYN przy placu zabaw, z wieloma atrakcjami: zabawami, konkursami, gastronomią.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Młodzi strażacy na stadionie

Goleniów. W sobotę, 15 czerwca br., na stadionie OSiR w Goleniowie odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze.

Opublikowane

w dniu

Pojawią się tam Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP) z terenu powiatu goleniowskiego.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Otwarcie sezonu

Goleniów. W przyszłą sobotę goleniowski OSiR otwiera letni sezon plażowy w Lubczynie.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakatach obok.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie