Connect with us

Sport

Międzynarodowy Turniej Bokserski

Sport. Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Taurusa odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 lutego w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Początek o godzinie 11.00 – sobota bokserska. Sam turniej rozpocznie się o godzinie 16.00. W tej części imprezy zawodnicy będą rywalizować o Puchar Taurusa. Wszystko to w hali OSiR przy ul. Norwida – wstęp wolny.

red.

powiązane – „INA z WARTĄ”

Sport

Za ciepło na lodowisko

Sport. Wczoraj zakończył się sezon łyżwiarski na lodowisku OSiR w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

W komunikacie dyrektora OSIR czytamy: „Niestety wysokie temperatury, ciągłe opady deszczu, jak również wiosenna prognoza pogody zmuszają nas do zakończenia sezonu łyżwiarskiego 2023/2024 z dniem 20 lutego 2024 roku. Wykupione karnety na lodowisko będą ważne w nowym sezonie łyżwiarskim tj do końca grudnia 2024 roku.

red.

powiązane – „POKUTNA DROGA KRZYŻOWA”

Kontynuuj czytanie

Sport

Walentynki na lodzie

Sport. W Walentynki OSiR zaprasza na lodowisko.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „INA z WARTĄ”

Kontynuuj czytanie

Sport

INA z WARTĄ

Sport. Klub piłkarski MKS Ina Goleniów podpisał wczoraj porozumienie o współpracy z ekstraklasowym klubem Warta Poznań.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, jednym z głównych założeń umowy partnerskiej jest szkolenie młodych zawodników. Obie drużyny będą wspólnie pracować nad doskonaleniem umiejętności młodych piłkarzy. Dzięki temu, młodzi gracze z Goleniowa będą mieli okazję uczyć się od doświadczonych trenerów z Poznania i rozwijać swoje umiejętności na profesjonalnym poziomie.
W ramach tej współpracy, INA Goleniów będzie miała również możliwość uczestniczenia w treningach i stażach szkoleniowych organizowanych przez Wartę Poznań. Będą organizowane wydarzenia sportowe, a wyróżniający sie zawodnicy młodzieżowej INY będą mieli szansę uczestniczyć w treningach i indywidualnych projektach szkoleniowych zespołu z Poznania.

Warta Poznań to polski klub piłkarski, który od sezonu 2020/2021 występuje w Ekstraklasie. Dwukrotny mistrz Polski, pięciokrotny wicemistrz kraju. W tabeli wszech czasów Ekstraklasy zajmuje 23. miejsce.

red.

powiązane – „Komu dotacja?”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie