Connect with us

Goleniów

Komisja odrzuciła kandydatki

Goleniów. Cztery kandydatki ubiegały się w konkursie o stanowisko dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, 5 lipca 2024 roku w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie odbyły się rozmowy z 4 kandydatkami na to stanowisko. Po wnikliwej analizie aplikacji i przeprowadzonych rozmowach kwalifikacyjnych, komisja rekrutacyjna podjęła decyzję o niewyłonieniu nowego dyrektora.

Obecnie trwają prace nad rozpisaniem nowego konkursu.

W skład komisji wchodzili:

  1. Krzysztof Sypień – przewodniczący,
  2. Magdalena Bauer – Styborska – członek komisji,
  3. Arkadiusz Sell – członek komisji (nieobecny),
  4. Przemysław Joppek – członek komisji,
  5. Aneta Rudnicka – Kiszko – członek komisji,
  6. Marta Kachniarz – sekretarz komisji.

red.

powiązane – „Gmina szuka prezesa”

Goleniów

Gmina szuka sekretarza

Goleniów. Do końca przyszłego tygodnia trwa nabór na stanowisko Sekretarza Gminy w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, dotychczasowy sekretarz Arkadiusz Sell, wrócił na stanowisko wcześniej zajmowane – kierownika Biura Rady Miejskiej.

red.

powiązane – „Kto komu podlega”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Protestu nie będzie.

Goleniów. Sąd Apelacyjny w Szczecinie w dniu 19.07.2024 r. zmienił postanowienie Sądu Okręgowego w Szczecinie z dnia 17.07.2024 r. i oddalił odwołanie Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, zgromadzenie planowane na sobotę 20.07.2024 r. nie odbędzie się. Wszystkie wcześniejsze informacje i zalecenia dotyczące zmian w organizacji ruchu są zatem nieaktualne.

red.

powiązane – „W sobotę utrudnienia”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

W sobotę utrudnienia

Goleniów. W sobotę 20 lipca 2024, w godzinach 7:30-14:30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na odcinku trasy S3 w kierunku Świnoujścia.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, od zjazdu na węźle Goleniów Południe, do pasa wyjazdowego na węźle Goleniów Południe planowany będzie protest przewoźników.

Burmistrz wydała decyzję zakazującą dla tego zgromadzenia, jednak wnioskodawca – Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych – odwołał się do sądu okręgowego i decyzja burmistrza została uchylona. Burmistrz korzystając z przysługującego prawa będzie składał zażalenie na decyzję sądu w tej sprawie.

red.

powiązane – „Zmiana organizacji ruchu”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie