Connect with us

Osina

Kolejne maski dla mieszkańców

Osina. Dzisiaj, w piątek 24 kwietnia, gmina otrzymała kolejną partię masek wielokrotnego użytku, które trafią do mieszkańców miejscowości Węgorza i Kikorze.

Opublikowane

w dniu

W godzinach popołudniowych maski mieszkańcom Węgorzy dostarczą radni Zdzisław Doszczeczko i Grzegorz Husiatyński (każdy w swoim okręgu wyborczym. W miejscowości Kikorze dystrybucją masek zajmie się sołtys Wioleta Wnuk oraz radny Irek Pomykała.
W czwartek, maski uszyte przez Panie ze Szkoły Podstawowej w Osinie zostały przekazane mieszkańcom Redostowa, Bodzęcina i Węgorzyc. Rozniesieniem ich zajęli się radne Jolanta Buksińska i Anna Pałczyńska, radny Łukasz Lokaj i sołtys Leszek Witek.
W przeciągu tygodnia przekazano mieszkańcom wszystkich miejscowości ponad 1000 szt. masek wielokrotnego użytku, zakupionych przez Gminę lub uszytych przez pracownice naszej szkoły, z materiałów również zakupionych z funduszy gminnych.

Red.

powiązane – „Pakiety dla mieszkańców”

Osina

Fedorowicz w Osinie

Osina. Jutro w świetlicy wiejskiej wystąpi Jacek Fedorowicz.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Asfaltują w Osinie”

Kontynuuj czytanie

Osina

Asfaltują w Osinie

Osina. Trwają prace związane z położeniem kolejnych warstw na drodze powiatowej Nr 4161Z na odcinku „mostek” – „przejazd kolejowy”.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, realizowana jers inwestycja pn. Przebudowa odcinka drogi powiatowej Nr 4161Z w miejscowości Osina wraz z budową kanalizacji deszczowej. Trwają prace związane z położeniem kolejnych warstw na drodze powiatowej Nr 4161Z na odcinku „mostek” – „przejazd kolejowy”. W ramach zadania przebudowywana jest droga wraz z chodnikiem w miejscowości Osina jak również wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa na przebudowywanym odcinku.

Wartość prowadzonej inwestycji wynosi 6 114 400,81 zł, z czego 4 389 000,00 zł stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych – edycja 2.

Termin wykonania inwestycji ubiega 24.10.2024 r.

red.

powiązane – „Droga i cmentarz”

Kontynuuj czytanie

Osina

Festyn w Przypólsku

Osina. Jutro startuje festyn charytatywny dla Krzysia i Oli.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Młodzi strażacy na stadionie”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie