Connect with us
  • https://www.zabka.pl/franczyza
  • zostań pracownikiem Lidla

Goleniów

Jak szpital goleniowski współpracuje ze szpitalem na Pomorzanach.

Goleniów. Z Arkadiuszem Guziakiem, radnym powiatowym, pracownikiem szpitala na szczecińskich Pomorzanach, Pełnomocnikiem Prawa i Sprawiedliwości na gminę Goleniów rozmawiamy o partii i szpitalu.

goleniowska.com

Opublikowane

w dniu

W załączonej rozmowie, radny Guziak mówi o tym jak został następcą radnej Muszyńskiej, o sile gminnej organizacji i poparciu dla PiS w powiecie i jego gminach oraz wpływie radnych z PiS jako opozycji na miejscowe samorządy. Opowiada też jak doszło do ujawnienia na ostatniej sesji rady powiatu długu szpitala większego o… 4 mln zł i perspektywach współpracy szpitali w Goleniowie i na Pomorzanach.

red.

powiązane – „Koniec szpitalnej spółki?”

Goleniów

Korty i Aleja

Goleniów. Zadaszenie kortów za rok, a remont Alei Róż przez dwa lata.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, przełożona na przyszły rok zostanie budowa zadaszenia nad kortami ziemnymi na stadionie OSiR. Natomiast remont ul. Alei Róż zostanie rozłożony na dwa lata z rozpoczęciem pod koniec tego roku. Takie rozwiązanie pozwoli zbilansować tegoroczny budżet inwestycyjny.

red.

powiązanie – „Śmieci ogrzeją Goleniów?”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Będzie łącznik Metalowa-Nowogardzka

Goleniów. Radni uchwalili dzisiaj pakiet uchwał otwierających możliwość budowy w tym roku łącznika pomiędzy ulicami Metalowa-Nowogardzka.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Ta inwestycja była odkładana już od kilku lat, a sesja zwołana w jej sprawie była zdalna i nadzwyczajna. Będzie kosztowała ok. 12 mln zł i obejmie budowę ulicy z chodnikami, 150 miejscami parkingowymi i ścieżką rowerową oraz kanalizacją i ciepłociągiem PEC do ZK Goleniów. Gmina ma zagwarantowane ok. 0,8 mln zł dopłaty do inwestycji z funduszów rządowych, ale jest możliwość, że będzie to blisko 5 mln zł.

red.

powiązane – „Na pewno nie odpuścimy”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Manipulacja czy nie?

Goleniów. Tradycyjnie już sesja rady miejskiej rozpoczęła się od ustalania czy uczestniczy w niej burmistrz czy nie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Radny Sypień zadał pytanie czy w sesji uczestniczy burmistrz Krupowicz, na co wiceburmistrz Banach odpowiedział, że to manipulacja, a burmistrz nie ma obowiązku w sesji uczestniczyć. Wtedy radny Sypień zaprotestował przeciw użyciu słowa manipulacja, powołując się na głosy mieszkańców, którzy zobligowali go do ustalenia czy w sesji bierze udział burmistrz Krupowicz. Poza tym zdaniem radnego nie jest to tajemnica. Wtedy wiceburmistrz Banach obrócił kamerke internetową na burmistrza Krupowicza, a ten pozdrowił radnych.

Potem po raz pierwszy od dawna Robert Krupowicz przez dłuższy czas rekomendował radnym osobiście uchwały mające na celu budowę ulicy Metalowej.

red.

powiązane – „Gdzie jest burmistrz?”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie