Connect with us

Przybiernów

Groby w wyszukiwarce

Przybiernów. Cmentarze znajdujące się na terenie gminy zostały dodane do Ogólnopolskiej Wyszukiwarki Osób Pochowanych Grobonet.com

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, strona internetowa cmentarzy https://przybiernow.grobonet.com/ to nie tylko wyszukiwarka grobów, to także możliwość załatwienia części spraw związanych z cmentarzami za pośrednictwem internetu. Na stronie przybiernowskich cmentarzy można sprawdzić czy groby naszych bliskich są opłacone, wnieść opłatę za dzierżawę grobu czy zarejestrować się jako opiekun lub dysponent danego grobu.

Gmina przypomina o konieczności wnoszenia opłat z tytułu przedłużenia ważności grobów.

Zgodnie z Ustawą o cmentarzach i chowaniu zmarłych z dnia 31 stycznia 1959 r. (tj. Dz.U z 2020 r. poz. 1947), termin ważności grobu upływa po 20 latach od daty pochówku lub po upływie terminu przedłużenia jego ważności. Po tym terminie zarządcy cmentarza przysługuje prawo do zlikwidowania grobu.

Opłaty za dzierżawę grobu ustala rada gminy.

Kontakt do administracji cmentarzy: gmina Przybiernów tel. 914667546
Gdaniec Goleniów 914190494

red.

powiązane – „2 922,58 zł na mieszkańca”

Przybiernów

Szlakiem cisów

Przybiernów. W niedzielę można pobiegać szlakiem cisów.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Powitanie lata”

Kontynuuj czytanie

Przybiernów

Powitanie lata

Przybiernów. W przyszłą sobotę nad Jeziorem Przybiernowskim.

Opublikowane

w dniu

Szczegóły na plakacie obok.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie

Przybiernów

Kartlewo z nową drogą

Przybiernów. Dzisiaj odbył się odbiór końcowy inwestycji pod nazwą: „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Kartlewo II”.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, inwestycji dofinansowanej umową o przyznaniu pomocy pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim, a Gminą Przybiernów w ramach operacji typu „Budowa lub modernizacja lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszeniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Efektem prac jest przebudowa odcinka drogi wynoszącego około 487 m w miejscowości Kartlewo z nawierzchni – betonu asfaltowego wraz ze zjazdami, której efektem będzie wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich.

Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Wielobranżowo Handlowe „WAT” za cenę 1 192 774,60 zł brutto i 60 miesięcznym okresem gwarancji.

red.

powiązane – „Będzie rękaw na lotnisku”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie