Connect with us

Maszewo

Do Maszewa objazdami

Maszewo. Rozpoczyna się remont na drodze wojewódzkiej 113 pomiędzy Goleniowem a Maszewem.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Według planu od wczoraj ruszyły prace remontowe. Objazdy wyznaczone zostały drogami wojewódzkimi przez Przemocze i powiatowymi przez Radzanek. Planowany termin zakończenia robót to 30 września 2020 r.

red.

powiązane – „Giniewska stypendystką marszałka”

Maszewo

Wyburzanie POLOmarketu

Maszewo. Wczoraj rozpoczęło się wyburzanie budynku POLOmarketu.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, to 40 letni budynek, w którym mieścił się dom towarowy „Gryf”, później między innymi lokal rozrywkowy „Zanzibar”, by ostatecznie zadomowił się w nim POLOmarket. W miejsce wyburzonego budynku powstanie nowy, nowoczesny budynek POLOmarketu. W trakcie prac rozbiórkowych, po wielu latach można było ponownie ujrzeć – choć przez moment – słynną maszewską mozaikę, która znajdowała się na przedniej ścianie budynku dawnego „Gryfa”.

red.

powiązane – „Gryf” do rozbiórki”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

„Gryf” do rozbiórki

Maszewo. Budynek niegdysiejszego domu towarowego „Gryf” zostanie rozebrany.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Znajdujący się tam dyskont POLOmarket został w minioną sobotę zamknięty. Jak nam powiedział burmistrz Paweł Piesio, budynek będzie rozebrany, a w jego miejsce powstanie nowy budynek handlowy, w którym nadal będzie się mieścił POLOmarket.

red.

powiązane – „Prezes Gietka”

Kontynuuj czytanie

Maszewo

Prezes Gietka

Maszewo. Przewodniczący komitetu terenowego Prawa i Sprawiedliwości w Maszewie Rafał Gietka został prezesem ENEA Oświetlenie.

Leszek Ozimek

Opublikowane

w dniu

Jak nas informował sam Gietka 3 lata temu, w przeszłości zajmował się jako funkcjonariusz służby więziennej obsługą prawną jednostek penitencjarnych, był także prezesem Fundacji Centrum Zarządzania i Przedsiębiorczości. Kiedy objął wiosną 2016 roku kierownictwo terenowego oddziału ARiMR w Nowogardzie, zapytany o przynależność partyjną, odmówił odpowiedzi. W wywiadzie udzielonym „Gazecie Goleniowskiej” stanowczo zaprzeczał sugestii, że nominacja może mieć partyjny charakter. – Nie jestem ani członkiem, ani działaczem PiS. I być nie mogłem, bo do 9 marca byłem funkcjonariuszem Służby Więziennej – mówił wówczas. W listopadzie 2017 roku został przewodniczącym komitetu terenowego Prawa i Sprawiedliwości w Maszewie. Potem jego kariera rozwijała się dalej. Gietka został wkrótce zastępcą dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie, a teraz, 20 lipca został prezesem zarządu Enea Oświetlenie. Jest to spółka-córka firmy Enea SA.

red.

powiązane – „Nie był – już jest”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie