Connect with us

Przybiernów

Czołówka z cysterną

PRZYBIERNÓW. Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i cysterny doszło dzisiaj przed południem na drodze krajowej numer 3 w okolicy Przybiernowa.

Opublikowane

w dniu

Ranne w wyniku czołowego zderzenia zostały cztery osoby, w tym dwie ciężko. Przetransportowano je do szpitala śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policja wytyczyła objazdy przez Stepnicę, utrudnienia potrwać mogą do godz. 14.

Kliknij aby skomentować

You must be logged in to post a comment Login

Dodaj komentarz

Przybiernów

50 ton piasku na plażę

Przybiernów. Na przełomie stycznia i lutego br. wykonano prace związane z rewitalizacją plaży w miejscowości Czarnogłowy.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, usunięto trzcinowisko z terenu plaży oraz najbliższego obszaru dna jeziora. W ramach przeprowadzonych działań usunięto także karpy trzcin, uprzątnięto teren znajdujący się pod lustrem wody.

Procedura administracyjna uzyskania zezwolenia na usunięcie trzcin trwała prawie rok.

W celu zwiększenia atrakcyjności rekreacyjnej tego miejsca wójt gminy Przybiernów zadecydowała o dowiezieniu dodatkowych 50 ton piasku który rozplantowano na terenie plaży.

red.

powiązane – „Koniec karnawału – zaczyna się Wielki Post”

Kontynuuj czytanie

Przybiernów

Protestowali w Przybiernowie

Przybiernów. Ogólnopolski protest rolników w naszym powiecie odbył się dzisiaj w Przybiernowie.

Opublikowane

w dniu

To część ogólnopolskiej akcji przeciwko polityce roplnej Unii Europejskiej, jej Zielonemu Ładowi oraz importowi z Ukrainy płodów rolnych. Protest odbył się w formie łagodnej, w ramach demonstracji uczestnicy przejechali ciągnikami od ronda przy drodze S3 do starej karczmy – bez blokad dróg. Rozpoczął się o godzinie 12.00, jak w całym kraju, a zakończył ok. godziny 14.00 przy „Gospodzie”.

red.

powiązane – „Indyki pod nóż”

Kontynuuj czytanie

Przybiernów

Dekoracje nagrodzone

Przybiernów. Najładniejszą dekorację świąteczno-noworoczną na terenie gminy Przybiernów przygotował Andrzej Trzebuniak.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, komisja konkursowa dokonała oceny zgłoszonych do konkursu dekoracji świąteczno – noworocznych posesji. Zgłosiło się 6 osób.

Decyzją komisji zwycięzcą w konkursie na najładniejszą dekorację świąteczno-noworoczną na terenie gminy Przybiernów został Andrzej Trzebuniak. Drugie miejsce ex aeguo zajęli Patrycja Drabik oraz Paweł Grabowski. Otrzymali oni nagrody pieniężne.

Wyróżnienie w konkursie otrzymali: Beata Skierska, Ewa Wawrzycka i Elwira Więzowska.
Nagrody zostały wręczone 16 stycznia przez wójta gminy i jej zastępcę.

red.

powiązane – „4 zakończone inwestycje”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie