Connect with us
https://www.pracujwfiege.pl/

Goleniów

Cieśliński za Guzikiewicza

Goleniów. Od 1 sierpnia nowym skarbnikiem gminy Goleniów w będzie Andrzej Cieśliński.

Opublikowane

w dniu

Na dzisiejszej sesji radni zdecydowali poprzeć jego kandydaturę większością głosów. Wcześniej burmistrz Krupowicz podziękował ustępującemu skarbnikowi za pracę w goleniowskim samorządzie, życząc mu… powrotu na to stanowisko jeśli będzie to możliwe.

Natomiast nowy skarbnik przedstawił się radnym jako finansista i menadżer do wynajęcia – z imponującą karierą zawodową. Jednak związana ona była dotychczas z sektorem poza publicznym, zatem nowy skarbnik w roli urzędnika zadebiutuje.

Do końca lipca br skarbnikiem będzie nadal Mirosław Guzikiewicz, który przechodzi do pracy w NIK. Andrzej Cieśliński z kolei zastąpi go od 1 sierpnia br, a do tego czasu będzie nadal kierował goleniowskim PGK.

red.

powiązane – „Kandydat na skarbnika”

Goleniów

Wracają loty do Oslo

Goleniów. Po pandemicznej przerwie wraca połączenie z Norwegią. Obsługuje je linia Norwegian.

Opublikowane

w dniu

Jak pdoaje Radi Szczecin, pierwszy samolot do Oslo z goleniowskiego lotniska odleci 4 czerwca. Loty będą odbywać się w każdy wtorek i sobotę.

  • To kolejne przywrócone połączenie – mówił radiu Krzysztof Domagalski, rzecznik lotniska. – Cieszy nas to, że linie lotnicze oprócz zwykłych tzw. powrotów na trasy, które były obsługiwane przed pandemią, coraz śmielej myślą o nowych kierunkach. Pozostałe linie lotnicze już uruchomiły, albo w niedługim czasie uruchomią te trasy, które były przed pandemią.

red.

powiązane – „Na czym lotnisko zarabia najwięcej?”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Aleja prawie gotowa

Goleniów. Kończą się prace remontowe ulicy Aleja Róż.

Opublikowane

w dniu

Jak podaje gmina, pozostało wykonanie ostatniej, ścieralnej warstwy asfaltu, dokończenie układania nawierzchni chodników, regulacja lamp oświetleniowych, uporządkowanie terenu i wykonanie stałej organizacji ruchu. Zakończenie całości robót ma nastąpić do 6 lipca 2022 r.

red.

powiązane – „Porozumienie… nieporozumień”

Kontynuuj czytanie

Goleniów

Jutro na Placu Pileckiego

Goleniów. Hołd polskiemu bohaterowi oddadzą jutro mieszkańcy miasta.

Opublikowane

w dniu

Obchody rocznicy śmierci Witolda Pileckiegopo raz kolejny organizuje parafia pw. Św. Katarzyny – szczegóły na plakacie. Władze gminy i powiatu od lat wszelkie rocznice związane z rotmistrzem Pileckim oraz Żołnierzami Wyklętymi ignorują.
Od marca 2014 roku plac w centrum Goleniowa na Plantach miejskich nosi nazwę Rotmistrza Witolda Pileckiego.

red.

powiązane – „Plac Pileckiego za tydzień”

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kontakt e-mail: gazeta@goleniowska.com,
Nasz portal przeciętnie odwiedza codziennie ok. 2000 użytkowników - oni przy okazji zobaczą reklamę, ogłoszenie, materiał promocyjny, nekrolog itp.

Na czasie